Aktualności

Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wielu wspaniałych i radosnych chwil wypełnionych szczęściem i zabawą :-)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie ogólne, które odbędzie się dnia 05.09.2019r. (czwartek) o godz. 16.00. Po części ogólnej odbędzie się spotkanie z wychowawcami w grupach.

W dniach 27 i 28 sierpnia odbyły się zajęcia adaptacyjne, podczas których dzieci rozpoczynające przygodę z przedszkolem miały okazję wypowiedzieć się na temat wysłuchanego opowiadania, odpowiedzieć na zagadki, wykazać się umiejętnościami matematycznymi.

Gr I - Kotki oraz Gr. II - Krasnoludki

Wszystkim dzieciom - tym dużym i tym mniejszym życzymy dużo uśmiechu i spełnienia marzeń :-)

/sites/default/files/dzien-dziecka-zyczenia.jpg

W imieniu Oddziałowego Powiatowego ZNP w Zduńskiej Woli informuję, że akcja strajkowa została zawieszona od godz. 6:00 dnia 27 kwietnia 2019r. Dziękuję serdecznie Rodzicom za wyrozumiałość i wsparcie.
Z poważaniem - Beata Wójcik