Wydłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola do 10 kwietnia 2020r.

SZANOWNI RODZICE,
informuję, że uległ wydłużeniu okres czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświatowych (w tym przedszkola) do 10 kwietnia 2020r.
Czas, w którym dziś żyjemy jest nadzwyczajny i wymaga od nas wszystkich współpracy. W imieniu Ministra Edukacji Narodowej proszę wszystkich Państwa o dalszą wyrozumiałość i cierpliwość. Zdajemy sobie sprawę z faktu, ile trudu wkładacie Państwo w wychowanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, gdy wielu z Państwa jest zmuszonych łączyć własną pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zabawie i nauce w domu. Mamy nadzieje, że kadra naszego przedszkola jest także Państwu pomocna i w sposób przystępny organizuje zdalnie  propozycje zabaw, zadań, linków oraz kontakt - by czas spędzony w domu upłynął efektywnie i ciekawie.
Zachęcamy do korzystania z:
- aplikacji iPrzedszkole,
- strony WWW pp3.com.pl
- komunikatorów grupowych (Messenger, itp.)

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
                                                                                                                                                                                           Życzę zdrowia i cierpliwości - Beata Wójcik
Podstawa prawna:
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Data wydarzenia:
środa, Marzec 25, 2020