Możliwość odbioru kart pracy z przedszkola

Drodzy Rodzice, w związku z Państwa prośbą dotyczącą możliwości odbioru z przedszkola kart pracy (szczególnie dla dzieci starszych) informuję, że  po przeanalizowaniu aktualnej sytuacji epidemiologicznej i zasięgnięciu opinii PSSE oraz organu prowadzącego podjęłam następujące decyzje:
- Rodzice, którzy mają problem z zapewnieniem  dzieciom kart pracy, które są dostępne na naszej stronie
 www.pp3.com.pl oraz na podanej stronie wydawnictwa www.mac.pl/publikacje, proszeni są o kontakt telefoniczny z placówką pod numerem tel. 43 823 40 17 w celu uzgodnienia terminów i godzin odbioru kart.
- karty pracy będą wydawane w dniach od 20 do 22 kwietnia 2020r. (tj. od poniedziałku do środy).
Prosimy rodziców o odpowiedzialność i zachowanie wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem COVID -19.

Beata Wójcik

Data wydarzenia: