Zajęcia logopedyczne

Godziny pracy logopedy - piątek 8:00 – 14:00

W razie jakichkolwiek pytań konsultacje odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca w godzinach 08.00 - 08.30 lub w razie potrzeby w czasie godzin pracy.

Wytypowane dzieci przynoszą na zajęcia teczki wraz z wszystkimi ćwiczeniami.

Logopeda - mgr Jolanta Idzikowska

Zajęcia logopedyczne w Publicznym Przedszkoli nr 3 w Zduńskiej Woli prowadzi  mgr Jolanta Idzikowska. Na zajęcia logopedyczne dzieci przynoszą ze sobą teczki, do których po każdych zajęciach wkładane będą ćwiczenia do utrwalania w domu. Z uwagi    na specyfikę terapii logopedycznej oraz fakt, iż zajęcia trwają zaledwie 30 minut tygodniowo ważne jest, by zadawane przez logopedę ćwiczenia były wykonywane codziennie przez 10 minut w środowisku rodzinnym w obecności rodzica, który zachęci, skoryguje błędy, pochwali i zmotywuje dziecko do dalszej pracy.

Więcej informacji i porad znajdą Państwo w Aktualnościach z zakładce dla rodziców - porady logopedyczne.

Drodzy Rodzice!!!

Nie ma lepszej i skuteczniejszej terapii logopedycznej niż ta, która angażuje i dziecko, i rodziców.

To Wy jesteście najlepszymi terapeutami Waszego dziecka. Musicie być w stu procentach zaangażowani w terapię logopedyczną swojej Pociechy. Spotkania z logopedą raz w tygodniu to za mało, by nauczyć się nowego sposobu mówienia. Pomimo natłoku obowiązków wygospodarujcie więc chwilę czasu na codzienne zabawy logopedyczne  z dzieckiem, a na efekty nie będziecie musieli długo czekać. Zapraszam do współpracy.

Logopeda Jolanta Idzikowska