Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gr. I - Kotki

Grupa "Kotki"

Wychowawcy – mgr Kowalczyk Karolina, mgr Szulc Agnieszka, mgr Woźniak Agnieszka

Pasowanie na przedszkolaka

7 kwietnia w grupie Kotków odbyło się Pasowanie na przedszkolaka. Dzieci były bardzo dzielne, pięknie śpiewały i mówiły wierszyki. W nagrodę za ich wysiłek otrzymały słodkie upominki i oczywiście dyplomy, które będą świadectwem, że od teraz są prawdziwymi przedszkolakami.

Wycieczka do Chin

W tym dniu dzieci wybrały się na wycieczkę do Chin. Poznały kulturę, i tradycje Chin, zapoznały się z kuchnią oraz prostymi zwrotami w języku chińskim.

Czekoladowy autobus

Do naszych przedszkolaków przyjechał Czekoladowy autobus. Dzieci poznały proces powstawania czekolady, a następnie każdy wykonał czekoladowy obrazek i udekorował własną czekoladę.

Dzień Dentysy

03.03.2022
Dzień Dentysy

Dzień Dentysy

03.03.2022

Grupa Kotków i Krasnali obchodziła Dzień Dentysty. Dzieci poznały na czym polega praca stomatologa, jak wygląda jego miejsce i narzędzia pracy, a także jak ważne jest codzienne mycie zębów.

Bal karnawałowy w Kotkach

Jak co roku w naszym przedszkolu musi odbył się Bal Karnawałowy.Wszystkie dzieci miały piękne stroje karnawałowe, a tańcom i zabawie nie było końca. A po skończonej zabawie dla dzieci przygotowałyśmy poczęstunek.

Dzień Pizzy

27.01.2022
Dzień Pizzy

Dzień Pizzy

27.01.2022

Pizze kocha chyba, każdy. Dzisiaj grupa Kotków przeniosła się do słonecznych Włoch i przygotowała pizze samodzielnie.

Wioska Indiańska

Ciąg dalszy Projektu "Świat widziany oczami dziecka". Tym razem poznawaliśmy Amerykę. Grupa Kotków zamieniła się w wioskę indiańską, a grupa Krasnali w kowbojów z dzikiego zachodu.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Dzisiaj z UNICEF obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Podczas różnorodnych aktywności poznawaliśmy prawa dzieci. "Jestem dzieckiem" - Monika Czoik- Nowicka Jestem DZIECKIEM, mam swoje prawa. Szacunek wobec mnie, to podstawa. Kochaj mnie, traktuj jak równego. Słuchaj, rozmawiaj...

Dzień Dyni

29.10.2021
Dzień Dyni

Dzień Dyni

29.10.2021

Tego dnia dzieci poznawały to niezwykle cenne warzywo; miały okazję spróbować zupy dyniowej, stemplowały obrazek dyni i fotografowały się w otoczeniu dyń....

Dzien Poczty Polskiej

Dzisiaj grupa Kotków świętowała Dzień Poczty Polskiej. Dzieci poznały na czym polega praca listonosza i jaka jest ważna. Bawiły się, segregowały listy, a następnie wybraliśmy się na pocztę je wysłać. Z tej okazji życzymy wszystkim listonoszom i pracownikom poczty, samych szczęśliwych chwil i zadowolenia z pracy.

Dzień Drzewa

12.10.2021
Dzień Drzewa

Dzień Drzewa

12.10.2021

W poniedziałek 11 października grupa Kotków świętowała Dzień Drzewa. Z tej okazji dzieci zapoznały się z budową drzewa oraz jego rolą w przyrodzie. Były też zabawy ruchowe i oczywiście sadzenie nowego drzewa w ogrodzie przedszkolnym.